Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Rządowa PO ma klub w łomżyńskiej Radzie Miasta

Główne zdjęcie
Edyta Śledziewska i Jan Jarota - były poseł LPR i szef łomżyńskich struktur tej partii. fot. archiwum

Gdy Donald Tusk odbierał z rąk prezydenta Polski nominację na premiera, w Łomży rejestrowany był Klub Radnych Platformy Obywatelskiej RP. Platforma, która w ubiegłorocznych wyborach samorządowych wprowadziła do Rady Miasta czterech członków, aby powołać klub musiała pozyskać jeszcze jednego radnego. Teraz to się udało. Do PO przeszła radna wybrana z listy LPR.

Edyta Śledziewska – o niej mowa - była jedyną radną wybraną przed rokiem do Rady Miasta Łomży z list Ligi Polskich Rodzin. Teraz radna nie tylko weszła w skład klubu radnych PO, ale także  - co podkreśla Maciej Borysewicz szef lokalnych struktur partii i szef klubu radnych PO - zapisała się do Platformy Obywatelskiej i ma legitymację partyjną.
Poza Śledziewską i Borysewiczem Klub Radnych PO w łomżyńskim samorządzie tworzą także wybrani z list PO radni - Maciej Głaz, Alicja Agata Gołaszewska i Tadeusz Zaremba.
Dziś klub radnych PO jest najmniejszy z trzech formalnie zarejestrowanych w Radzie Miasta.  Borysewicz liczy jednak, że w niedługim czasie  zwiększy się liczba jego członków tak by PO podobnie jak w Sejmie także w Radzie Miasta Łomży było silniejsze od PiS. Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości ma ośmiu członków.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę