Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na 61., utrudnienia w ruchu.

Trzy osoby zostało ranne w wypadku do jakiego doszło na trasie nr 61. Pomiędzy Łomżą a Miastkowem (nieopodal miejscowości Chojny) doszło do niewielkiego karambolu, kiedy jadące w kolumnie samochody zaczęły nagle hamować. W całym towarzystwie, prawdopodobnie zagapił się kierowca KIA Ceed, którego auto uderzyło w tył Fiata Pandy a ten z kolei staranował jadącego przed nim Opla Kadeta. Na szczęście obyło się bez ofiar, chociaż trzy osoby zostały ranne. Najbardziej ucierpiała młoda kobieta, którą pogotowie zabrało z podejrzeniem uszkodzenia kręgosłupa.

 

Do wypadku doszło w piątkowe po południe. Na miejscu zorganizowano ruch wahadłowy. Kierowcy napotkają tam utrudnienia do ok. 16-tej.

 

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę