Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Mają bezpiecznie gospodarstwo w nagrodę dostaną traktor

Główne zdjęcie
Główna nagroda Prezesa KRUS dla zwycięzców V edycji ogólnokrajowego konkursu BGR

Gospodarstwo Danuty i Zbigniewa Klimaszewskich z Klimasz pod Zambrowem jest najbezpieczniejszym gospodarstwem rolnym w kraju. Tak uznała Centralna Komisja Konkursowa, która zwizytowała 16 najbezpieczniejszych gospodarstw indywidualnych w kraju. Nagrodę główną konkursu – nowy ciągnik - Klimaszewscy odbiorą w lutym 2008 roku podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POLAGRA - PREMIERY w Poznaniu, gdzie nastąpi uhonorowanie laureatów.

Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne prowadzony jest pod merytorycznym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Państwowej Inspekcja Pracy i Agencji Nieruchomości Rolnych.  W piątej edycji konkursu w kategorii gospodarstw indywidualnych uczestniczyło 1457 gospodarstw rolnych. Komisje konkursowe szczebla regionalnego, wizytujące i oceniające zgłoszone gospodarstwa, wyłoniły spośród nich 147 gospodarstw do etapu wojewódzkiego. Komisje wojewódzkie po ich ponownej ocenie wyróżniły 16 najbezpieczniejszych gospodarstw w kraju, a te zwizytowała Centralna Komisja Konkursowa. W ocenie Komisji najbezpieczniej i najładniej było w gospodarstwie państwa Danuty i Zbigniewa Klimaszewskich, ze wsi Klimasze i to im przyznano tytuł najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego w kraju i nagrodę główną konkursu nowy ciągnik.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę