Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zatrzymany złodziej

Łomżyńscy policjanci zatrzymali złodzieja, który włamywał się do mieszkań w Łomży i domów w okolicy. Łomżanin - 34-letni Karol W. - na swoim koncie ma co najmniej 13 włamań. Jak podkreśla podinspektor Krzysztof Leończak do zatrzymania doszło po trwających od pewnego czasu intensywnych czynnościach operacyjnych miejscowych funkcjonariuszy. Policjanci zabezpieczyli m.in. duże ilości pochodzącej z kradzieży biżuterii i sprzęt elektroniczny, a także amunicję do broni ostrej.

Karol W. jest podejrzewany o dokonywanie włamań od marca do tej pory.
- Głównie włamywał się do mieszkań w samej Łomży, ale na swoim koncie ma także m.in. dwa włamania do domów w Siemieniu i jedno do domu w Pniewie – mówi rzecznik prasowy łomżyńskiej policji Krzysztof Leończak.
Przy zatrzymanym złodzieju policjanci znaleźli sprzęt do włamań – wytrychy, przyrządy do wyłamywania wkładów w zamkach i kominiarki, a także wiele przedmiotów pochodzących z kradzieży – m.in. biżuterię, laptopy, aparaty cyfrowe, kamery, ikony.   
- W tej chwili na komendę w Łomży wzywani są właściciele mieszkań i domów, w których dokonano kradzieży aby spróbowali rozpoznać zrabowane im przedmioty – mówi Leończak.
Zatrzymując Karola W. policjanci zabezpieczyli także  97 sztuk amunicji do pistoletu i amfetaminę, a także osiem paszportów z których dwa są belgijskie.
Jak podkreśla Leończak Karol W. przyznał się do dokonania zarzucanych mu włamań i kradzieży. Sprawa jest rozwojowa, a policjanci ciągle prowadzą czynności dochodzeniowe. 

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę