Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przymierzali ławkę z...

Nie lada zamieszanie wokół Starego Rynku w Łomży wywołało przymierzanie ławki z Hanką Bielicką. Przez kilkadziesiąt minut pracownicy miejskiego MPGKiM pod okiem wiceprezydenta Marcina Sroczyńskiego szukali najlepszego miejsca na usadowienie pomnika. Gdy już znaleźli i naznaczyli, ławkę z najsłynniejszą łomżynianką zabrano do magazynu. Jak podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza montaż pomnika-ławki Hanki Bielickiej planowany jest na sobotnie południe.

Uroczyste odsłonięcie pomnika ma nastąpić w niedzielę 11 listopada około godziny 12 (po Mszy świętej w odprawionej w intencji Ojczyzny w Katedrze Łomżyńskiej o godzinie 10:00).
Oto fotorelacja Jacka Babiela (Babiel.com.pl) z "przymierzania" 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę