Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Śmierć na drzewie

Młody kierowca z Łomży zginął nocą na drodze nr 63. Do wypadku doszło 30 minut po północy ok. 8 km od granic miasta (pomiędzy Łomżą a Podgórzem). 25-latek jadąc BMW w kierunku Łomży nie dostosował prędkości jazdy do warunków panujących na drodze. Jego samochód wpadł w poślizg, zjechał na lewą stronę jezdni i bokiem uderzył w rosnące przy drodze drzewo.

Kierowca zginął na miejscu na skutek odniesionych obrażeń. Aby wyjąć jego ciało z samochodu strażacy musieli rozcinać zmiażdżoną karoserię BMW.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę