Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Niebawem wystartuje RPO podlaskiego

W grudniu zostaną ogłoszone pierwsze konkursy na projekty dofinansowywane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego (RPO) - poinformował marszałek województwa Dariusz Piontkowski. Mają to być w pierwszym rzędzie konkursy projektów dotyczących modernizacji dróg. Marszałek spodziewa się, że pierwsze pieniądze trafią do beneficjentów wiosną 2008 roku.

Podlaskie ma w ramach RPO w latach 2007-2013 otrzymać 636,2 mln euro. Ocenia się, że pieniądze do dyspozycji województwa będą - w skali rocznej - dwa i pół raza większe niż w latach 2004-2006.  Inwestycje sfinansowane z tych pieniędzy mają pomóc przyspieszyć rozwój regionu, uznawanego za jeden z biedniejszych w Polsce.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę