Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
źródło: gazeta.pl

Salmonella w łomżyńskim przedszkolu

Sześcioro maluchów z objawami salmonelli (wymioty, biegunka, bóle głowy i brzucha) trafiło na oddział zakaźny łomżyńskiego szpitala. Dzieci chodzą do przedszkola Mały Artysta, gdzie przebywa 240 przedszkolaków. Na razie kolejnych zachorowań nie ma. U czwórki dzieci, które wczoraj trafiły do szpitala, potwierdzono obecność salmonelli, pozostała dwójka czeka na wyniki z laboratorium. Stan zdrowia małych pacjentów się poprawia, najprawdopodobniej za kilka dni wrócą do domu.


Inspektorzy łomżyńskiego sanepidu przeprowadzili kontrolę pomieszczeń w przedszkolu i pobrali próbki jedzenia. Z zebranych informacji wynika, że przyczyną salmonelli nie może być brak czystości, bo warunki sanitarno-higieniczne były w porządku.

Źródło: Gazeta Wyborcza Białystok
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę