Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Pożar w kamienicy na 3 Maja

Dzisiejszy dzień zaczął się pechowo dla 30 mieszkańców kamienicy w Łomży. Tuż po północy został zauważony ogień wydobywający się z poddasza budynku na ul. 3 Maja. Pożar objął dwa mieszkania na II piętrze wraz z wyposażeniem, poddasze drewniane i część dachu oraz drewniana klatka schodowa między piętrem I a II. Na szczęście nikt z mieszkańców nie odniósł obrażeń.

Ewakuowani przez strażaków to mieszkańcy klatki schodowej, w której powstał pożar oraz z klatki sąsiedniej. Dla sześciu z nich (lokatorów zniszczonych przez pożar mieszkań) zapewniono kwaterunek w hotelu MOSiR w Łomży przez przedstawiciela Urzędu Miasta.
Strażacy ugasili pożar o następnie dokładnie spenetrowali pomieszczenia. Mieszkania zostały oddymione i przewietrzone, a następnie część z nich została oddana do użytku lokatorom. Straty wstępnie oszacowano na 30 tys. zł. W akcji ratowniczej w sumie brało udział 16 strażaków. Przypuszczalną przyczyną pożaru mogło być zaprószenie ognia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę