Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Poseł Kołakowski

Lech Antoni Kołakowski jest teraz jedynym parlamentarzystą z Łomży. Dziś po raz drugi (pierwszy raz dwa lata temu) złoży poselskie ślubowanie. Wśród posłów 460 posłów VI kadencji Sejmu jest jeszcze dwóch reprezentantów Ziemi Łomżyńskiej – Jacek Bogucki z Wysokiego Mazowieckiego i Kazimierz Gwiazdowski z Radziłowa. Wszyscy trzej są czzłonkami klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości.

posłowie według stażu parlamentarnego
posłowie według stażu parlamentarnego
"Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu, strzec suwerenności i interesów Państwa, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej" - brzmi rota ślubowania. Po  niej wszyscy trzej nasi parlamentarzyści dodali „Tak mi dopomóż Bóg”.
„Nasi” posłowie nie są sejmowymi nowicjuszami. Tak jak i 37% posłów tej kadencji zasiadali w poprzednim Sejmie. Łączy ich także samorząd. Lech Antoni Kołakowski do Sejmu w 2005 trafił w funkcji wiceprzewodniczącego Rady Miasta Łomża, Jacek Bogucki to były starosta wysokomazowiecki, a Kazimierz Gwiazdowski (posłem Sejmu V kadencji został w grudniu ubiegłego roku) był wójtem Radziłowa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę