Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Policjanci podsumowują „Znicz-a 2007”

Dwie osoby zginęły a 21 zostało rannych w 17 wypadkach do których doszło w ostatnich dniach na drogach województwa podlaskiego. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego komendanta wojewódzkiego policji w Białymstoku mówi, że wypadków było co prawda więcej niż przed rokiem, ale mniej osób w nich zginęło. Mniej także było kolizji drogowych, za to dużo więcej pijanych kierowców.


Nocą zakończyła się policyjna akcja o kryptonimie „Znicz”. Od środy 31 października na drogach województwa podlaskiego zatrzymano aż 76 nietrzeźwych kierowców. To jest o blisko połowę więcej niż w tym samym okresie w roku ubiegłym. O bezmyślności części kierowców może świadczyć zdarzenie jakie miało miejsce na krajowej „ósemce” w okolicach Mężenina. Tu policjanci zatrzymali pirata drogowego, który jechał z prędkością 134 km/h. Po zatrzymaniu samochodu okazało się, że kierowca miał prawie promil alkoholu we krwi, a w samochodzie wiózł dwójkę  dzieci, w wieku sześciu i dziesięciu lat.

W całym kraju w ostatnich dniach na drogach zginęło 99 osób, 942 zostały ranne. W tym czasie zatrzymano prawie 2 tys. nietrzeźwych kierowców

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę