Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Kolejny pijany kierowca tira

Kontrolerzy Inspektoratu Transportu Drogowego zatrzymali w Łomży kolejnego pijanego kierowcę ciężarówki. Trym razem był to samochód na łotewskich numerach rejestracyjnych. Badania alkomatem wykazały, że kierowca prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. W czasie pierwszego pomiaru stwierdzono 0,86 mg/l, drugi pomiar wykazał 0,73 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

Jak podają inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Białymstoku to 22 przypadek kierowania pojazdem przez kierowcę pod wpływem alkoholu stwierdzony w tym roku na drogach województwa podlaskiego.

Punkt kontroli Inspekcji Transportu Drogowego w Łomży ustanowiono w lipcu tego roku.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę