Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

CBA coraz bliżej

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zbliżają się... CBA właśnie otworzyło swoje biuro w Białymstoku. Mieści się w budynku przy ulicy Antoniukowskiej 21. Już przyjmuje interesantów i szuka pracowników.

Centralne Biuro Antykorupcyjne zostało powołane w ubiegłym roku. Do jej zadań należy wykrywanie i zwalczanie nadużyć w instytucjach państwowych i samorządzie terytorialnym, walka z korupcją powiązaną z obrotem gospodarczym i obrotem papierami wartościowymi oraz badanie deklaracji majątkowych parlamentarzystów i wysokich urzędników.
CBA będzie ma mieć swoje delegatury we wszystkich miastach w których działają prokuratury apelacyjne. Cały czas trwa nabór pracowników. Jeszcze w tym roku CBA chce zatrudnić w skali kraju około 400 osób.  Mają być to osoby przede wszystkim z wykształceniem wyższym wykazujące się nieskazitelną postawę moralną, obywatelską i patriotyczną.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę