Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Kopernika, Zawadzka jednokierunkowe, na Przykoszarowej ograniczenie do 40 km/h już od kościoła

Od jutra (wtorek, 30 października) na ulicach przy łomżyńskich cmentarzach zmienia się organizacja ruchu. Tradycyjnie największe zmiany będą wokół starego cmentarza przy ul. Kopernika. Zarówna na tej ulicy jak i na Zawadzkiej od rond Hanki Bielickiej ruch będzie odbywał się tylko w jednym kierunku. W tym roku zmienia się także lokalizacja okolicznościowego targowiska, które dotychczas było ustawiane na trawników vis a vis bramy głównej cmentarza, a w tym roku będzie na części parkingu przy urzędzie wojewódzkim.

organizacja ruchu wokół  cmentarza przy ul. Kopernika
organizacja ruchu wokół cmentarza przy ul. Kopernika
organizacja ruchu wokół  cmentarza przy ul. Przykoszarowej
organizacja ruchu wokół cmentarza przy ul. Przykoszarowej
Do cmentarza przy ulicy Kopernika można będzie dojechać tylko od strony ulic Polowej i Szosa Zambrowska poprzez ulicę Zawadzką, która będzie ulicą jednokierunkową i nie będzie można nią wyjechać w kierunku rond Hanki Bielickiej. W ulicę Kopernika nie będzie można wjechać od strony  Alei Legionów.  Poza tym wzdłuż ulicy Kopernika będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania i postoju, a na ulicy Sikorskiego wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 40 km/h.

Na ulicy Przykoszarowej, przy której znajduje się cmentarz komunalny, będzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h już od wysokości kościoła pw. Bożego Ciała. Ponadto wzdłuż tej ulicy, na odcinku od ulicy Kołłątaja do Alei Legionów, będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania.

Zmiany w organizacji ruchu wprowadzone są w związku z Dniem Wszystkich Świętych i będą obowiązywały od wtorku 30 października do poniedziałku 5 listopada 2007r.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę