Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Rusza przebudowa „61”

Rusza przebudowa drogi krajowej nr 61 od granicy Łomży do granicy województwa podlaskiego i mazowieckiego. Jak informuje białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad roboty mają rozpoczną się jeszcze w październiku tego roku i potrwają przez cały rok 2008.

Przebudowa blisko 20 km drogi - na razie nie będzie remontowana 61 w obrębie Miastkowa - ma kosztować 46 mln złotych. Za te pieniądze droga nr 61ma być poszerzona, wzmocniona, a łuki, pagórki i dołki zniwelowane. Roboty prowadzić będzie wyłonione w przetargu KONSORCJUM złożone z następujących firm: Przedsiębiorstwa Budownictwa Komunikacyjnego sp. z o.o. Łomża, Przedsiębiorstwa Drogowo- Mostowego sp. z o.o. w Piszu i Przedsiębiorstwo Robót Drogowo- Mostowych sp. z o.o. OSTRADA z Ostrołęki.
210305125821.png
cz
pon, 29 października 2007 11:47
Data ostatniej edycji: pon, 29 października 2007 11:59:19

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę