Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadkowa niedziela

Do czterech wypadków i kolizji drogowych doszło wczoraj w Łomży i najbliższej okolicy. Na szczęście w zdarzeniach tych nikt nie zginął, ale trzy osoby zostały ranne. Jak relacjonuje dyżurny PSP w Łomży czarna seria wypadków zaczęła się w Piątnicy po czym była Stara Łomża, Śniadowo i Łomża.

Najpierw w Piątnicy tir zderzył się z ciągnikiem, w wyniku czego do szpitala trafiła jedna osoba jadąca tym ciągnikiem. Kolejny wypadek wydarzył się w Starej Łomży, gdzie dachował opel colibra. Do trzeciego doszło w Śniadowie. Tu zderzyły się dwie osobówki – na szczęście obyło się bez ofiar. Ostatni wypadek wydarzył się już w samej Łomży. Zjeżdżając z  ronda przy ul. Wojska Polskiego samochód uderzył w metalowa bramę pobliskiej posesji. Także ten kierowca odniósł trafił do szpitala.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę