sobota, 19 października 2019 napisz DONOS@

Ile dostali kandydaci - wyniki niedzielnego głosowania

W okręgu wyborczym nr 24 z siedzibą w Białymstoku wybierano 15 posłów. Zarejestrowano 8 list okręgowych z 216 kandydatami. Uprawnionych do głosowania było 951 236 osób. W głosowaniu wzięło udział 470 908 osób. Frekwencja wyborcza wyniosła 49,50%.

Na poszczególne okręgowe listy kandydatów zarejestrowane w okręgu wyborczym i na poszczególnych kandydatów z tych list oddano następującą liczbę głosów:

na listę nr 2 Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
oddano głosów  2 835
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) LUBOWICKI Kazimierz 618
2) STAWECKA Kinga Katarzyna 228
3) WARPECHOWSKI Eugeniusz 172
4) PANASIUK Radosław Romuald 147
5) ZALEWSKI Wiesław 207
6) KAMIŃSKI Dariusz 422
7) DANIELEWICZ Hanna 151
8) WOROSZYŁO Irena 90
9) ŻARSKI Mirosław 74
10) KOŚCIESZA Norbert Grzegorz 75
11) KIERSNOWSKA Marta 82
12) FASZCZEWSKA Józefa 46
13) WENTLAND Iwona 36
14) SKALSKA Michalina 65
15) ZAWOŁOKIN Natalia 57
16) CIOSMAK Władysław 30
17) WILK Henryk Andrzej 61
18) GARNIEC Mirosław 18
19) PAWŁOWSKI Czesław 47
20) CHMURA Witosław 56
21) KRZYŻAK Dariusz 41
22) GOLBA Józef 19
23) STOCKI Jan Krzysztof 93

na listę nr 3 KW LPR
oddano głosów 6 634
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) FEDOROWICZ Andrzej 1 821
2) KUŹMIEROWSKA Paulina 507
3) JAROTA Jan 783
4) JABŁOŃSKA Elżbieta 441
5) PUKSZA Zbigniew 106
6) DEC Katarzyna 212
7) LASKOWSKI Józef 235
8) BARTNIK Stanisław 62
9) JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz 176
10) BACZEWSKI Janusz 90
11) ŁUCZYCKI Edward Stanisław 68
12) CHILIŃSKI Tomasz 134
13) PERKOWSKI Tadeusz 123
14) GUTKOWSKA Magdalena 76
15) ŚWIDERSKI Ryszard Bohdan 287
16) PAWŁOWSKI Hubert 100
17) KUŹMIŃSKI Stanisław 106
18) TOMCZYK Maciej 97
19) JEMIELITA Stanisław 45
20) STANKIEWICZ Zenon Wojciech 75
21) MILEWSKI Stanisław 80
22) SNARSKI Antoni 113
23) NONIEWICZ Piotr 164
24) MILLER Bartosz Karol 72
25) JARNICKI Józef 30
26) KOCHANOWSKI Andrzej 111
27) JAMIOŁKOWSKA-KĘPCZYŃSKA Alicja Maria 83
28) ROGOWSKI Zbigniew 149
29) PTASZKOWSKI Andrzej 29
30) WASILEWSKI Marek 259

na listę nr 6 KW Prawo i Sprawiedliwość
oddano głosów 178 988
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) PUTRA Krzysztof Jakub 53 651
2) JURGIEL Krzysztof 28 212
3) ZIELIŃSKI Jarosław 21 830
4) KOŁAKOWSKI Lech Antoni 10 457
5) BOGUCKI Jacek 13 236
6) GWIAZDOWSKI Kazimierz 7 545
7) KAMIŃSKI Mariusz 11 823
8) TOŁWIŃSKI Krzysztof 5 854
9) KOMOROWSKI Marek Adam 3 345
10) CHEŁMIŃSKI Grzegorz Dariusz 1 394
11) CHARYTON Roch Andrzej 1 681
12) DEMBOWSKI Zbigniew 1 180
13) ZAJK Mieczysław 1 274
14) SOWA Adam Krzysztof 2 510
15) ŁABĘDZKI Bogusław Szczepan 918
16) DĄBROWSKA-SZMULIK Barbara 1 324
17) OSMOLSKI Andrzej 1 435
18) RABCZYŃSKA Elżbieta1 208
19) BOBIN Irena 436
20) JAWOROWSKI Henryk 1 812
21) ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof Zygmunt 1 519
22) GIEŁCZYŃSKI Bartosz 226
23) ŁUNIEWSKI Artur 452
24) KONCEREWICZ Piotr Tadeusz 156
25) CEMPA Sławomir Stanisław 111
26) KONOPKO Mirosław Krzysztof 854
27) JANKOWSKI Krzysztof 626
28) GRYKO Jarosław 869
29) ŻERO Czesław 1 443
30) MACKO Wiesław 1 607

na listę nr 8 KW Platforma Obywatelska RP
oddano głosów 149 229
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) TYSZKIEWICZ Robert 30 971
2) CIEŚLIK Leszek Stanisław 9 564
3) LECH Mirosław 6 837
4) GŁAZ Maciej 6 746
5) KLIM Józef Piotr 9 938
6) SNARSKI Sławomir Jerzy 4 491
7) CIEŚLUKOWSKI Cezary 7 335
8) MASALSKI Marek 5 031
9) TUROSIEŃSKA Katarzyna Monika 3 270
10) SAPIŃSKA Daria Krystyna 4 558
11) MARCZUK Stanisław Marian 1 362
12) WOŹNIEWSKA Anna 1 221
13) ARŁUKOWICZ Tadeusz 3 990
14) CHOJNOWSKI Marek Jerzy 2 794
15) ŻALEK Jacek 9 560
16) MANTUR Mikołaj 2 699
17) WISZOWATY Stanisław 1 400
18) STUDNIAREK Arkadiusz 954
19) GOŁASZEWSKA Alicja Agata 2 932
20) PRUSZKOWSKI Janusz 1 676
21) JABŁOŃSKI Zdzisław 2 018
22) CHAŃKO Jacek Krzysztof 7 094
23) BAZIUTA Grażyna 746
24) DYMEK Andrzej 805
25) GRAJEK Zbysław Wojciech 1 299
26) STALEWSKI Wiesław Antoni 269
27) NIKITOROWICZ Zbigniew 1 587
28) PIETRUCZUK Izabela 1 263
29) GRĄDZKI Jarosław 1 057
30) RACZKOWSKI Damian 15 762

na listę nr 10 Komitet Wyborczy PSL
oddano głosów 42 158
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) KAMIŃSKI Jan 11 798
2) JANOWSKI Mikołaj 3 502
3) MIODUSZEWSKI Józef 2 217
4) MIRONOWICZ Antoni 943
5) GRUCHAŁA Leszek 1 072
6) BORAWSKI Edmund 7 105
7) BASZKO Mieczysław Kazimierz 2 181
8) ZALEWSKI Jan  2 000
9) SMOLAK Leszek Henryk 174
10) HOŁOWIENKO Dorota  593
11) BIELAWSKA Małgorzata 633
12) CHWIEŚKO Zenon Jan  276
13) DĄBROWSKI Zdzisław 1 195
14) DANISZEWSKI Andrzej Franciszek  514
15) DŁUGOZIMA Roland Andrzej 722
16) FIEDORCZYK Stanisław 761
17) GIERŁOWSKI Mieczysław 289
18) GORSKA Irena 432
19) KACZAN Jan 669
20)  KACZYŃSKI Marek 1 049
21) KRAJEWSKI Stefan 854
22) KRAWCZENIUK Piotr 257
23) KRZYWICKI Andrzej Jan 281
24) MISZKIEL Józef 424
25) NIESTERUK Włodzimierz 154
26) ŚLEPOWROŃSKI Piotr 409
27) URBANOWICZ Mieczysław 263
28) WENDRZYCKI Wojciech  182
29) ŻYLIŃSKI Wiesław 411
30) ZALEWSKI Bolesław 798

na listę nr 15 KW Samoobrona RP
oddano głosów 9 303
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) WIŚNIOWSKA Genowefa  2 813
2) WÓJCIK Janusz Marek 630
3) CHMIELEWSKI Andrzej Eugeniusz 976
4) GROMADZKI Sławomir 786
5) GAWRYLUK Mikołaj 524
6) FIERTEK Józef 347
7) ZDROJEWSKA Agnieszka 246
8) KORYTKOWSKI Kazimierz 161
9) KOWALSKI Wiktor 137
10) PUTRA Aleksander 549
11) DĄBROWSKI Piotr 210
12) KRASUSKA Beata 84
13) SŁAWIŃSKI Krzysztof 142
14) SADOWSKI Tadeusz 164
15) MIKUCKI Leszek 138
16) BORAWSKI Marek Jarosław 181
17) BOGUSŁAWSKI Mariusz 50
18) TISZUK Irena 114
19) KOWALEWSKI Adam 68
20) LISOWSKI Mariusz 83
21) NALEWAJKO Aleksander 92
22) CZERECH Magdalena 47
23) MAŁACHOWSKI Wacław 43
24) MILANOWSKI Leszek 60
25) GOSK Romuald Janusz 79
26) SKOWROŃSKI Wiesław 33
27) CHROSTOWSKI Krzysztof Czesław 35
28) MROCZKOWSKI Marek 30
29)  SENDEK Sławomir Bogusław 14
30) ZABIELSKI Marek 467

na listę nr 20 KKW LiD - Lewica i Demokraci
oddano głosów 67 891
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) MATWIEJUK Jarosław 20 770
2) BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz 6 661
3) KRZYŻEWSKI Janusz Kazimierz  6 411
4) CZERNIAWSKI Mieczysław Leon 4 536
5) WOJDA Bartosz 833
6) CZYKWIN Eugeniusz 14 234
7) STRZALIŃSKI Marek 4 711
8) RUTKOWSKI Tadeusz 723
9) JERUĆ Michał 395
10) NETTER Jan 1 496
11) ROSZKOWSKA Halina 751
12) BOETZEL Krzysztof 142
13) PARUCH Michał Dariusz 208
14) JAKUBOWSKA Anna 728
15) CZYKWIN Mirosław Mikołaj 1 945
16) NOWICKI Anatol 239
17) ZARĘBA Krzysztof 367
18) GRYCUK Anna 564
19) DUCHNOWSKI Józef Jan 139
20) BABIŃSKI Marcin 131
21) KOSTECKI Piotr 202
22) JANCZAK Sławomir 60
23) ZALEWSKI Piotr 274
24) ROMAŃCZUK Andrzej 201
25) SAŃCZYK Tomasz 83
26) WILK Agnieszka 450
27) MENDRYK Paulina 119
28) JACKOWSKA Bożena 518

na listę nr 21 Komitet Wyborczy Partii Kobiet
oddano głosów 4 142
Kandydaci z tej listy otrzymali następujące liczby głosów:
1) LASKOWSKA Aneta 1 392
2) STACHURSKA Teresa Stefania 311
3) SIENKIEWICZ Agnieszka 385
4) BIELECKI Dariusz Adam 150
5) BARSZCZEWSKA Anna 176
6) MAJ Barbara 443
7) CZEBOTAR Jolanta Alina 108
8) IBRAHIM Helena 130
9) MURZYN Katarzyna 227
10) PERKOWSKI Paweł 99
11) WIŚNIEWSKA Ewelina 142
12) GAWEŁKO-PARUK Grażyna51
13) BRYSIEWICZ Alicja 156
14) STROCZKOWSKA Janina 51
15) WOJNAROWSKA Barbara Agnieszka 321
cz
śr, 24 października 2007 07:50
Data ostatniej edycji: śr, 24 października 2007 07:53:32

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę