Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wypadek pod Zambrowem

Pięć, a nie siedem osób trafiło do szpitala po wypadku jaki rano wydarzył się w miejscowości Stary Laskowiec w powiecie zambrowskim. Policja sprostowała wcześniej podawane dane. Tuż przed godziną 6 rano zderzyły się tu dwa samochody osobowe - ford i audi. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierowca forda wyjeżdżają z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla audi. W wyniku wypadku do szpitala z obu pojazdów trafiło łącznie 5 osób.

Droga w tym miejscu jest w tej chwili zablokowana. Policjanci zorganizowali objazdy. Od strony Wysokiego Mazowiecka  przez Jabłonkę Kościelną, a od Zambrowa przez Czyżew.
cz
śr, 24 października 2007 07:27
Data ostatniej edycji: śr, 24 października 2007 08:24:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę