Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Zielona Łomża

Świerki, modrzewie, lipy i m.in. dęby będą mogli posadzić łomżanie. Drzewka dostaną za darmo w ramach akcji Zielonym do góry. Już od 14 lat Polskie Radio Białystok zaprasza jesienią swoich słuchaczy także z Łomży do sadzenia drzew na osiedlowych trawnikach, przy szkołach, wokół domów i wszędzie tam gdzie brakuje zieleni.


W Łomży do posadzenia przygotowano dwa tysiące drzewek. Pochodzą one od leśników z Nadleśnictw Łomża i Nowogród, którzy wspierają radiowa akcję.
W Łomży przez lata prowadzenia tej akcji posadzono już kilkanaście tysięcy drzew - ocenia Adam Dąbrowski kierownik łomżyńskiego studia Radia Białystok.
Po drzewka przychodzą słuchacze, ale w akcje angażują się też szkoły, które „zielonym do góry” obsadzają całe skwery.
- Uczniowie Technikum Ochrony Środowiska z „drzewnej” od lat sadzą drzewka wokół łomżyńskiego szpitala – podkreśla Dąbrowski.     
Aby otrzymać drzewko do posadzenia tam gdzie się chce wystarczy przyjść w środę od godziny 11.00  przed siedzibę studia radiowego przy ul. Sadowej. Za zwyczaj drzewek wystarcza na kilka godzin rozdawania...
cz
wt, 23 października 2007 17:05
Data ostatniej edycji: wt, 23 października 2007 17:14:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę