Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 marca 2023 napisz DONOS@

Morderstwo w Kupiskach Starych

Starszy mężczyzna został zamordowany w swoim domu w Kupiskach Starych pod Łomżą. Ciało ponad 60-letniego mężczyzny znaleźli rano jego sąsiedzi. Jak wyjaśnia Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji w tej chwili prowadzone są czynności mające wyjaśnić kto dokonał zabójstwa i jakie były motywy zbrodni.

Ciało zabitego mieszkańca Kupisk Starych znaleźli rano sąsiedzi, którzy zainteresowanie wzbudziły wyłamane przez zwierzęta drzwi jednego z pomieszczeń w których były przetrzymywane. Natychmiast wezwano policję. Krzysztof Leończak nie ujawnia szczegółów prowadzonego śledztwa, ale przyznaje że mężczyzna został zazabity.
Ponad 60-letni mieszkaniec Kupisk Starych mieszkał samotnie. Nie był wcześniej rejestrowany w kartotekach policyjnych.
 
cz
wt, 23 października 2007 16:29
Data ostatniej edycji: wt, 23 października 2007 16:32:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę