Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Kiepskie łomżyńskie eMPKi

Dowody rejestracyjne czterech łomżyńskich eMPK-ów zatrzymali kontrolerzy Inspekcji Transportu Drogowego. Kontrole autobusów miejskiego przewoźnika zorganizowano w piątek. Jak tłumaczy Janusz Nowakowski z MPK w Łomży kontrola pokazał to, co wiemy od dawna - najstarsze z naszych autobusów nie nadają się do użytku i powinny być wycofane z łomżyńskich ulic.

Póki co cztery autobusy, którym kontrolerzy itd. Zatrzymali dowody rejestracyjne skierowano do warsztatu remontowego, ale jak podkreśla Nowakowski wiele to im nie pomoże. Z 47 miejskich autobusów dobrych jest tylko kilkanaście. To autobusy Volvo. Pozostałe w większości przypadków nie spełniają norm emisji zanieczyszczeń.
- Mamy aż 11 autobusów, które mają po 19 lat i chyba nikt nie ma wątpliwości, że one nie są w stanie trzymać żadnych norm – mówi Nowakowski. - Je trzeba po prostu wymienić – dodaje.
Łomżyński przewoźnik liczy, że uda się to zrobić już niebawem dzięki pieniądzom europejskim w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego, który niebawem ma wejść w życie.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę