Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Pożary w domach

Aż czterokrotnie w ciągu ostatniej doby łomżyńscy strażacy wyjeżdżali do gaszenia pożarów, które wybuchały w domach. W tej chwili strażacy gaszą pożar w Zbójnej. Ogień pojawił się w piwnicy domu tuż obok pieca. Jak wyjaśnia dyżurny PSP w Łomży podobnie było także w pożarach Jadwabnem i Podgórzu. Wczoraj spłonął także drewniany dom we wsi Stara Łomża nad rzeką. W tym wypadku był on jednak niezamieszkały.

W pożarach nikt nie ucierpiał, a straty nie są duże. Strażacy podają, że w każdym z przypadków  oscylują w granicach 10 tys zł.
cz
pon, 22 października 2007 07:09
Data ostatniej edycji: pon, 22 października 2007 07:10:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę