Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Za mało przy urnach

Główne zdjęcie
komisja obwodowa na ul. Kopernika w Łomży

Tylko co trzeci wyborca z Łomży i regionu wziął udział w wyborach do godziny 16.30 – podała Państwowa Komisja Wyborcza. W skali kraju frekwencja na trzy i pół godziny przed zamknięciem lokali wyborczych była wyższa o blisko 5 punktów procentowych. W regionie łomżyńskim najwięcej wyborców głosowało dotychczas w gminie Kołaki Kościelne w powiecie zambrowskim. Tu frekwencja wyniosła 48,35%.

W Łomży do godziny 16.30 do urn poszło tylko 33,7% wyborców. Najmniejszą frekwencje odnotowano natomiast w gminach Rajgród i Grajewo - tylko nieco ponad 27%.
cz
nie, 21 października 2007 18:22
Data ostatniej edycji: nie, 21 października 2007 18:37:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę