Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Pożar na 33 Pułku Piechoty. Zapaliło się od kominka

Nieszczelna instalacja kominowa była prawdopodobnie przyczyną pożaru budynku jednorodzinnego przy ul. 33 Pułku Piechoty w Łomży. Wieczorem w płomieniach stanęło poddasze tzw. bliźniaka. Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną i pogotowie. Jedna kobieta - lokatorka palącego się domu - zasłabła i została przewieziona do szpitala.

Akcja gaszenia pożaru trwała ok. 6 godzin. Wzięło w niej udział prawie 30 strażaków - 14 z Państwowej Straży Pożarnej z Łomży i 12 ochotników. Z płomieniami walczyli przy użyciu 6 ciężkich samochodów gaśniczych i 2 samochodów operacyjnych, strażacy musieli użyć też podnośnika. Przyczynę pożaru ustali policyjne dochodzenia. Jest jednak bardzo prawdopodobne, że pożar powstał, gdy rodzina rozpaliła ogień w kominku. Zawiniły nieszczelne przewody kominowe. Akcja gaśnicza zakończyła się o godz. 1-40 w nocy.ń.
210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
so, 20 października 2007 22:18
Data ostatniej edycji: nie, 21 października 2007 15:11:53

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę