Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Uwaga na wiatry

Synoptycy ostrzegają przed zbliżającymi się do regionu silnymi wiatrami. - Dziś w godzinach wieczornych oraz w nocy i jutro prognozowany jest północno-zachodni i północny dość silny, porywisty wiatr o średniej prędkości 25-40 km/h w porywach bardzo silny osiągający 60-80 km/h – ostrzega Wiesław Winnicki dyżurny synoptyk białostockiego biura prognoz.

 Silne powiewy wiatru mogą spowodować uszkodzenia budynków, szkody w drzewostanie łącznie z wyrywaniem drzew o płytkim systemie korzeniowym, a także uszkodzenia linii napowietrznych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę