Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Wycierka w prezencie

- Jest doskonała jako pasza, zwłaszcza dla gospodarstw specjalizujących się w hodowli bydła mlecznego i opasowego – rekomenduje Mirosław Pietrusewicz, dyrektor do spraw kontraktacji i skupu ziemniaków w łomżyńskiej firmie PEPEES. – Może być także stosowana jako wartościowy, w pełni naturalny i ekologiczny nawóz doglebowy do wykorzystania jeszcze tej jesieni. PEPEES zbliża się do półmetka tegorocznej kampanii. Cały czas przybywają kolejne transporty ziemniaków. To, co zostaje po ich przeróbce na skrobię nazywane jest wycierką.


- Wycierka zawiera 20 procent suchej masy, w której znajduje się np. wiele mikroelementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju i wzrostu zwierząt – dodaje Mirosław Pietrusewicz. – Jest zbliżona wartościowo do wysłodków buraczanych. Może stanowić również ważny dodatek do kiszonek i sianokiszonek.
Przedstawiciele PEPEES uważają, że w okresie ogromnego wzrostu cen zbóż, takie uzupełnienie „diety” zwierząt powinno być dla rolników podwójnie interesujące. Zwłaszcza, że przedsiębiorstwo oddaje wycierkę zupełnie za darmo.
- Oczywiście ofertę kierowaliśmy początkowo przede wszystkim do związanych z nami plantatorów, ale w sytuacji, gdy przerabiamy o wiele więcej ziemniaków niż np. w ubiegłym roku, uznaliśmy, że może skorzystać szerszy krąg odbiorców, w tym także firmy – wyjaśnia dyrektor. – Zapraszamy przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.
Szczegóły związane z odbiorem wycierki można uzgodnić telefonicznie: 0-86 21 55 830.   
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę