Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 lipca 2024 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na 61

Utrudnienia na drodze krajowej nr 61. W okolicach miejscowości Budy Czarnockie – pomiędzy Łomżą a Kisielnicą droga jest częściowo zablokowana. Około godziny ósmej wydarzył się tu wypadek. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Jedna osoba zginęła - to kierowca samochodu audi na litewskich numerach rejestracyjnych. Poszkodowana jest także druga osoba, która z poważnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala w Łomży.


Jak relacjonują świadkowie sprawca wypadku był kierowca audi, który „szarżował” na drodze. Jadąc od strony Stawisk w kierunku Łomży szybko wyprzedzał inne samochody, raz z lewej raz z prawej strony. W pewnym momencie złapał pobocza, po czym przeleciał na drugą stronę ulicy, gdzie zderzył się czołowo z jadącym od Łomży daewoo nubira. To właśnie jego kierowca w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.
W wypadku uszkodzony został jeszcze jeden samochód.
Policjanci przywrócili częściowo ruch na tym odcinku drogi. Samochody przejeżdżają wahadłowo. Prawdopodobnie utrudnienia potrwają do godziny 10.00
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
wt, 09 października 2007 08:56
Data ostatniej edycji: wt, 09 października 2007 09:52:02

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę