Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Złamany palec po zderzeniu mercedesa z cinquecento

Do groźnego wypadku doszło nocą na ulicy łomżyńskiej w Zambrowie. Wyjeżdżający z miasta w kierunku Łomży mercedes na zakręcie drogi wpadł w poślizg, kilkakrotnie obrócił się wokół własnej osi, po czym uderzył w jadące z przeciwka cinquecento. Choć wyglądało to bardzo groźnie, to na szczęście skończyło się jedynie na złamanym palcu.

Właśnie takich obrażeń doznała 26-letni pasażer cinquecento. Sierż. Kamil Tomaszczuk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku podkreśla, że kierowcy obu biorących udział w zderzeniu samochodów byli trzeźwi. Przyczyną wypadku była mokra i co się z tym wiąże śliska nawierzchnia drogi.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę