Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 21 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wybuch w garażu

Jedna osoba z poparzeniami ciała trafiła do szpitala, po wybuchu i pożarze do których doszło wieczorem przy ulicy Jednaczewskiej w Łomży. Jak podkreśla dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w garażów najprawdopodobniej wybuchły opary benzyny. Pożar natychmiast objął całe pomieszczenie i znajdujące się w nim przedmioty. Poszkodowany został też młody mężczyzna, którego karetka pogotowia, z rozległymi poparzeniami ciała, przewiozła do łomżyńskiego szpitala.


W garażu w którym doszło do wybuchu i pożaru znajdowała się m.in. dwa skutery.
210618123923.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę