Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Ułańska krew... z promilami

Pijany mężczyzna w ułańskim uniformie na koniu sterroryzował podbiałostocką Choroszcz. Ułan najpierw zaatakował przechodnia, a gdy ten wezwał na pomoc policję groził, że szablą utnie mu głowę. Szarżę zakończył w izbie wytrzeźwień, ale bez konia.

Wczoraj wieczorem policjanci z Choroszczy otrzymali sygnał, o tym, że grupa konnych jeźdźców w wojskowych mundurach pobiła 21-letniego przechodnia. Na miejsce zdarzenia wysłany został policyjny patrol. Zaatakowany relacjonował policjantom, że mężczyźni na koniach, bez żadnej przyczyny grozili mu pobiciem. Jeden z nich uderzył go w nos. Pokrzywdzony miał plamy krwi i otarcia na nosie. Jako sprawcę pobicia wskazał jednego z jeźdźców, który właśnie zmierzał ulicą w stronę patrolu. Mimo poleceń policjantów nie chciał zejść z wierzchowca. Był agresywny wykrzykiwał, że szablą utnie pokrzywdzonemu głowę. Od awanturnika wyczuwalna była silna woń alkoholu. Funkcjonariusze siłą ściągnęli ułana na ziemię a potem doprowadzili do radiowozu. Mężczyzna najpierw nie chciał poddać się badaniu na zawartość alkoholu. Dopiero w izbie wytrzeźwień okazało się , że ma 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Krewki, 52-letni jeździec z Choroszczy na początek trafił do izby wytrzeźwień... gdy mu alkohol wywietrzeje ma odpowiadać za swoje ułańskie wyczyny.
Konia z miejsca zdarzenia zabrała żona zatrzymanego.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę