Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Mieszkaniowy boom

Główne zdjęcie
ul.Por. Łagody

Czegoś takiego w Łomży jeszcze nie było... przynajmniej od upadku Polski Ludowej. Miasto przeżywa boom budowlany. Coraz więcej budowanych jest także mieszkań i jak się wydaje ta koniunktura może trochę potrwać. Do końca września tego roku łomżyński ratusz wydał pozwoleń na budowę ponad 600 mieszkań. To sześć razy tyle co przez cały 2005 rok.

Przez 9 miesięcy 2007 roku Urząd Miejski w Łomży wydał ogółem 240 pozwoleń na budowę. To tylko nieco mniej niż wydawano w ostatnich dwóch latach - licząc od stycznia do grudnia. Co czwarte tegoroczne pozwolenie na budowę dotyczy budynków mieszkalnych zarówno jedno jak i wielorodzinnych, a w latach poprzednich wskaźnik ten kształtował się poniżej 10%.  W tym roku wydano już pozwolenie na wybudowanie w mieście 45 domów jednorodzinnych i 11 bloków na łącznie 610 mieszkań. Przed rokiem było to odpowiednie 21 i 3 (104), a dwa lata temu 21 i 7 (307).
Przy założeniu, że od uzyskania pozwolenia na budowę do jej faktycznego rozpoczęci mija jednak trochę czasu oznacza to, że niebawem łomżanie będą mogli na własne oczy zobaczyć jak wygląda „mieszkaniowy boom”.           

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę