Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Zmiana szefa łomżyńskiej policji

Główne zdjęcie
podinspektor Janusz Rybakowski od poniedziałku były Komendant Miejski Policji w Łomży

Podinspektor Janusz Rybakowski od najbliższego poniedziałku nie będzie już Komendantem Miejskim Policji w Łomży. Wczoraj, na ręce komendanta wojewódzkiego, złożył rezygnację ze tego stanowiska. Nie wiadomo co było przyczyną takiej decyzji. Wiadomo natomiast, że rezygnacja została przyjęta. Do czasu powołania nowego szefa łomżyńskich policjantów jego obowiązki ma pełnić młodszy inspektor Ryszard Kutny.


Janusz Rybakowski Komendantem Miejskim Policji w Łomży był od kwietnia 2005 roku. Został powołany na to stanowisko mimo sprzeciwu łomżyńskich samorządowców... Do Łomży przyszedł bezpośrednio ze stanowiska szefa białostockiego Biura Spraw Wewnętrznych podlegającego bezpośrednio pod Komendanta Głównego Policji.

Rybakowski pracę w policji zaczynał 24 lata temu. Posiada wykształcenie wyższe – mgr inż. leśnictwa. Jest też absolwentem Studium Podyplomowego Akademii Spraw Wewnętrznych. W karierze zawodowej był już zastępcą Komendanta i Komendantem Rejonowym Policji w Sokółce.
cz
pt, 05 października 2007 14:15
Data ostatniej edycji: pt, 05 października 2007 14:21:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę