Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Kontrabanda w Piątnicy

Główne zdjęcie
fot. www.podlaska.policja.gov.pl

Papierosy bez akcyzy znaleźli łomżyńscy policjanci w samochodzie który zatrzymano do rutynowej kontroli. Jak relacjonuje Krzysztof Leończak rzecznik prasowy łomżyńskiej policji, samochód w którym przewożono papierosy zatrzymano wieczorem w Piątnicy. Kierowca samochodu był trzeźwy. Policjanci nie mieli także żadnych zastrzeżeń co do jego dokumentów, ale ich podejrzenie wzbudził przewożony ładunek. Okazało się, że w polonezie tracku pod stertą starych ubrań ukryte były kartony z papierosami.


W przeszukanym samochodzie odnalezionych zostało w sumie 9240 paczek. Nie miały one banderolo akcyzy. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że papierosy zostały przeszmuglowane z za wschodniej granicy. Policjanci wstępnie oszacowali, że wartość nieopłaconego podatku od tych papierosów wynosi około 80 tys zł.
Kierwca, 28-letni mieszkaniec Ostrołęki, został zatrzymany. Za rozpowszechnianie nielegalnie produkowanych papierosów grozi mu kara do dwóch lat pozbawienie wolności.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę