Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Vectra przyspiesza

Łomżyńscy internauci korzystający z usług sieci telewizji kablowej Vectra mogą poczuć się dwa razy lepiej. Od wczoraj operator przyspieszył i już dziś można odczuć dwukrotnie wyższą prędkość przesyłu danych. Tam gdzie było 512 kbps, automatycznie i bez dodatkowych opłat będzie 1 Mbps.

 
- Proces ten będzie realizowany stopniowo na terenie całego kraju, tak aby jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia wszyscy abonenci mogli korzystać z usługi z dwukrotnie większą prędkością – podano w komunikacie operatora. W Łomży przynajmniej część klientów już odczuła zwiększoną moc Vectry.
Jednocześnie operator poinformował, że nocą łącza Vectry będą jeszcze szybsze.
- „Taryfa nocna x4” uruchamiana jest samoczynnie i nie wymaga żadnego działania ze strony użytkownika – informuje operator.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę