Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Ostatnia droga Wiesławy Szymańskiej

Rodzina, przyjaciele, znajomi pożegnali w poniedziałek na zabytkowym cmentarzu przy ul. Kopernika w Łomży ś.p. Wiesławę Szymańską. Przez wiele lat była wojewódzkim konserwatorem zabytków, a ostatnio pełniła funkcję kierownika łomżyńskiej delegatury Służby Ochrony Zabytków. Został pochowana na tym cmentarzu, któremu poświęcała wiele czasu i energii. - Złożymy ciało ś.p. Wiesławy do ziemi, którą ukochała - mówił stojąc przy jej trumnie ks. Marian Mieczkowski proboszcz parafii katedralnej.


- Odeszła Pani tak nagle, szybko, niepostrzeżenie. Tak liczna nasza obecność świadczy o szacunku i autorytecie jakim się Pani cieszyła - mówił prezydent Łomży Jerzy Brzeziński.
W pogrzebie „obrończyni łomżyńskich zabytków” wzięły udział setki osób... Rodzina, przyjaciele,  znajomi konserwatorzy z całej Polski i wielu mieszkańców Łomży którzy ją tylko znali i szanowali..
Ś.p. Wiesław Szymańska zmarła w piątek po ciężkiej chorobie. Miała 53 lata.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
cz
pon, 01 października 2007 17:55
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2007 18:30:34

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę