Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

Młody kierowca zginął na przydrożnym drzewie

Tragiczny wypadek wydarzył się ok. godz. 20.40 na drodze Ławsk - Glinki gminy Wasosz w powiecie grajewskim. 19 letni kierowca samochodu osobowego Ford Mondeo jadąc utracił panowanie nad samochodem zjechał z drogi i uderzył w rosnące przy drodze drzewo.

Uderzenie było tak silne, że młody kierowca zginął na miejscu. Przybyły na miejsce zdarzenia lekarz pogotowia stwierdził zgon w wyniku odniesionych obrażeń. Samochód był tak zniszczony, strażacy musieli rozcinać jego wrak aby wydobyć ciało kierowcy.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę