Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Warsztaty dobrej zabawy

Czy można dobrze się bawić bez alkoholu? Na tak postawione pytanie można odpowiedzieć zadając inne: a co wspólnego ma alkohol dobrą zabawą? Zupełnie nic! Kolejne warsztaty dobrej zabawy czyli jak bawić się i nauki jak bawić innych aż do „upojenia bezalkoholowego” zostaną zorganizowane w Łomży.

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszani są animatorzy klubów abstynenta i grup AA, Al-anon, Al-atin, a także liderzy grup młodzieżowych, pracownicy świetlic socjoterapeutycznych, pedagodzy szkolni i inne osoby odkrywające w sobie chęć do zabawy na trzeźwo oraz uczenia tego innych.
- Być może odkryjecie w sobie umiejętności do zabawiania innych – mówi Paweł Kołakowski
dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Łomży, który we współpracy z Ośrodkiem Profilaktyczno-Szkoleniowym im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Katowicach
organizuje warsztaty dla animatorów dobrej zabawy.  - Tego typu warsztaty organizowane przez w Łomży w latach 2005-2006 cieszyły się dużym zainteresowaniem stąd w przypadku dużej liczby chętnych decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz zaangażowanie w działalności trzeźwościowej – dodaje Kołakowski.

Warsztaty odbędą się w dniach 2-4.11.2007 r. Więcej informacji chętni mogą znaleźć na stronie www.odwyk.lomza.com. Tam tez znajduje się specjalny formularz rejestracyjny.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę