poniedziałek, 14 października 2019 napisz DONOS@

„Nasi” kandydaci na posłów

Opublikowano już listy, z których 21 października mieszkańcy województwa podlaskiego będą wybierać swego posła. W sumie o 15 miejsc w sejmowych ławach ubiegać się będzie 216 kandydatów.

 

 

 

Komitet Wyborczy Samoobrona Rzeczpospolitej Polskiej

1    WIŚNIOWSKA Genowefa
2    WÓJCIK Janusz Marek
3    CHMIELEWSKI Andrzej Eugeniusz
4    GROMADZKI Sławomir
5    GAWRYLUK Mikołaj
6    FIERTEK Józef
7    ZDROJEWSKA Agnieszka
8    KORYTKOWSKI Kazimierz
9    KOWALSKI Wiktor
10    PUTRA Aleksander
11    DĄBROWSKI Piotr
12    KRASUSKA Beata
13    SŁAWIŃSKI Krzysztof
14    SADOWSKI Tadeusz    
15    MIKUCKI Leszek
16    BORAWSKI Marek Jarosław RP
17    BOGUSŁAWSKI Mariusz
18    TISZUK Irena    
19    KOWALEWSKI Adam
20    LISOWSKI Mariusz
21    NALEWAJKO Aleksander
22    CZERECH Magdalena
23    MAŁACHOWSKI Wacław
24    MILANOWSKI Leszek
25    GOSK Romuald Janusz
26    SKOWROŃSKI Wiesław
27    CHROSTOWSKI Krzysztof Czesław
28    MROCZKOWSKI Marek
29    SENDEK Sławomir Bogusław
30    ZABIELSKI Marek
Komitet Wyborczy Polskiego Stronnictwa Ludowego
1    KAMIŃSKI Jan
2    JANOWSKI Mikołaj
3    MIODUSZEWSKI Józef
4    MIRONOWICZ Antoni
5    GRUCHAŁA Leszek
6    BORAWSKI Edmund
7    BASZKO Mieczysław Kazimierz
8    ZALEWSKI Jan
9    SMOLAK Leszek Henryk
10    HOŁOWIENKO Dorota
11    BIELAWSKA Małgorzata
12    CHWIEŚKO Zenon Jan
13    DĄBROWSKI Zdzisław
14    DANISZEWSKI Andrzej Franciszek
15    DŁUGOZIMA Roland Andrzej
16    FIEDORCZYK Stanisław
17    GIERŁOWSKI Mieczysław
18    GORSKA Irena
19    KACZAN Jan    
20    KACZYŃSKI Marek
21    KRAJEWSKI Stefan
22    KRAWCZENIUK Piot
23    KRZYWICKI Andrzej Jan
24    MISZKIEL Józef
25    NIESTERUK Włodzimierz
26    ŚLEPOWROŃSKI Piotr
27    URBANOWICZ Mieczysław
28    WENDRZYCKI Wojciech
29    ŻYLIŃSKI Wiesław
30    ZALEWSKI Bolesław
Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica i Demokraci SLD+SDPL+PD+UP
1    MATWIEJUK Jarosław
2    BIL-JARUZELSKI Krzysztof Janusz
3    KRZYŻEWSKI Janusz Kazimierz
4    CZERNIAWSKI Mieczysław Leon
5    WOJDA Bartosz
6    CZYKWIN Eugeniusz
7    STRZALIŃSKI Marek
8    RUTKOWSKI Tadeusz
9    JERUĆ Michał
10    NETTER Jan
11    ROSZKOWSKA Halina
12    BOETZEL Krzysztof    
13    PARUCH Michał Dariusz
14    JAKUBOWSKA Anna
15    CZYKWIN Mirosław Mikołaj
16    NOWICKI Anatol
17    ZARĘBA Krzysztof
18    GRYCUK Anna
19    DUCHNOWSKI Józef Jan
20    BABIŃSKI Marcin
21    KOSTECKI Piotr
22    JANCZAK Sławomir
23    ZALEWSKI Piotr
24    ROMAŃCZUK Andrzej
25    SAŃCZYK Tomasz
26    WILK Agnieszka
27    MENDRYK Paulina
28    JACKOWSKA Bożena
Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1    PUTRA Krzysztof Jakub
2    JURGIEL Krzysztof
3    ZIELIŃSKI Jarosław
4    KOŁAKOWSKI Lech Antoni
5    BOGUCKI Jacek
6    GWIAZDOWSKI Kazimierz
7    KAMIŃSKI Mariusz    
8    TOŁWIŃSKI Krzysztof
9    KOMOROWSKI Marek Adam
10    CHEŁMIŃSKI Grzegorz Dariusz
11    CHARYTON Roch Andrzej    
12    DEMBOWSKI Zbigniew
13    ZAJK Mieczysław
14    SOWA Adam Krzysztof
15    ŁABĘDZKI Bogusław Szczepan
16    DĄBROWSKA-SZMULIK Barbara
17    OSMOLSKI Andrzej    
18    RABCZYŃSKA Elżbieta
19    BOBIN Irena    
20    JAWOROWSKI Henryk
21    ANDRUSZKIEWICZ Krzysztof Zygmunt
22    GIEŁCZYŃSKI Bartosz
23    ŁUNIEWSKI Artur
24    KONCEREWICZ Piotr Tadeusz
25    CEMPA Sławomir Stanisław    
26    KONOPKO Mirosław Krzysztof
27    JANKOWSKI Krzysztof
28    GRYKO Jarosław
29    ŻERO Czesław
30    MACKO Wiesław
Komitet Wyborczy Liga Polskich Rodzin
1    FEDOROWICZ Andrzej
2    KUŹMIEROWSKA Paulina
3    JAROTA Jan    
4    JABŁOŃSKA Elżbieta
5    PUKSZA Zbigniew
6    DEC Katarzyna
7    LASKOWSKI Józef
8    BARTNIK Stanisław
9    JĘDRZEJEWSKI Andrzej Tomasz
10    BACZEWSKI Janusz    
11    ŁUCZYCKI Edward Stanisław
12    CHILIŃSKI Tomasz
13    PERKOWSKI Tadeusz
14    GUTKOWSKA Magdalena
15    ŚWIDERSKI Ryszard Bohdan
16    PAWŁOWSKI Hubert
17    KUŹMIŃSKI Stanisław
18    TOMCZYK Maciej
19    JEMIELITA Stanisław
20    STANKIEWICZ Zenon Wojciech
21    MILEWSKI Stanisław
22    SNARSKI Antoni
23    NONIEWICZ Piotr
24    MILLER Bartosz Karol
25    JARNICKI Józef
26    KOCHANOWSKI Andrzej
27    JAMIOŁKOWSKA-KĘPCZYŃSKA Alicja Maria
28    ROGOWSKI Zbigniew
29    PTASZKOWSKI Andrzej
30    WASILEWSKI Marek
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
1    TYSZKIEWICZ Robert
2    CIEŚLIK Leszek Stanisław
3    LECH Mirosław
4    GŁAZ Maciej
5    KLIM Józef Piotr
6    SNARSKI Sławomir Jerzy
7    CIEŚLUKOWSKI Cezary
8    MASALSKI Marek
9    TUROSIEŃSKA Katarzyna Monika
10    SAPIŃSKA  Daria  Krystyna
11    MARCZUK Stanisław Marian
12    WOŹNIEWSKA Anna
13    ARŁUKOWICZ Tadeusz
14    CHOJNOWSKI Marek Jerzy
15    ŻALEK Jacek
16    MANTUR Mikołaj
17    WISZOATY Stanisław
18    STUDNIAREK Arkadiusz
19    GOŁASZEWSKA Alicja Agata
20    PRUSZKOWSKI Janusz
21    JABŁOŃSKI Zdzisław
22    CHAŃKO Jacek Krzysztof
23    BAZIUTA Grażyna
24    DYMEK Andrzej
25    GRAJEK Zbysław Wojciech
26    STALEWSKI Wiesław
27    NIKITOROWICZ Zbigniew
28    PITERUCZUK Izabela
29    GRĄDZKI Jarosław
30    RACZKOWSKI Damian
Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy
1    LUBOWICKI Kazimierz
2    STAWECKA Kinga Katarzyna
3    WARPECHOWSKI Eugeniusz
4    PANASIUK Radosław Romuald
5    ZALEWSKI Wiesław
6    KAMIŃSKI Dariusz
7    DANIELEWICZ Hanna
8    WOROSZYŁO Irena    
9    ŻARSKI Mirosław
10    KOŚCIESZA Norbert Grzegorz
11    KIERSNOWSKA Marta
12    FASZCZEWSKA Józefa
13    WENTLAND Iwona    
14    SKALSKA Michalina
15    ZAWOŁOKIN Natalia
16    CIOSMAK Władysław
17    WILK Henryk Andrzej
18    GARNIEC Mirosław    
19    PAWŁOWSKI Czesław
20    CHMURA Witosław    
21    KRZYŻAK Dariusz
22    GOLBA Józef    
23    STOCKI Jan Krzysztof
Komitet Wyborczy Partii Kobiet
1    LASKOWSKA Aneta
2    STACHURSKA Teresa Stefania
3    SIENKIEWICZ Agnieszka
4    BIELECKI Dariusz Adam
5    BARSZCZEWSKA Anna
6    MAJ Barbara
7    CZEBOTAR Jolanta Alina
8    IBRAHIM Helena
9    MURZYN Katarzyna
10    PERKOWSKI Paweł
11    WIŚNIEWSKA Ewelina
12    GAWEŁKO-PARUK Grażyna
13    BRYSIEWICZ Alicja    
14    STROCZKOWSKA Janina
15    WOJNAROWSKA Barbara Agnieszka

 
180410021817.gif
190904015236.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę