Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

PSL w Łomży stawia na doświadczenia i wiek

Główne zdjęcie
Józef Mioduszewski

70-letni Józef Mioduszewski będzie szedł z drugiego miejsca listy ludowców do Sejmu, a 63-letni Mieczysław Bagiński ma walczyć o miejsce w Senacie. Obaj ludowcy są związani z Łomżą. Pierwszy z nich pełnił już trzykrotnie funkcję posła na Sejm II, III i IV kadencji, drugi był kiedyś wojewodą łomżyńskim, a dziś jest przewodniczącym sejmiku województwa podlaskiego.

  Póki co na liście ludowców znajduje się  24 kandydatów. Listę kandydatów do Sejmu ma  pociągnąć  wicemarszałek województwa podlaskiego Jan Kamiński, a tuż za nim znalazł się Józef Miduszewski z Łomży. Na trzecim miejscu listy ludowców jest Mikołaj Janowski – to podobnie jak Kamiński członek zarządu województwa podlaskiego.
Wśród kandydatów PSL znalazł się również szef grajewskiego Mlekpolu, i obecny jedyny poseł ludowców z podlaskiego Edmund Borawski (61 lat). Borawski na nowej liście ludowców będzie szósty.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę