Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Holenderska „branka” powstała!

Główne zdjęcie
fot. Beata Macko

Po okresie zmagań i przełomów oraz potrzebie gruntownego ukorzenienia się, nasza holenderska imigrantka nie poddała się i wygląda naprawdę zachwycająco. Nie zaszkodził jej polski surowy klimat i złośliwe języki oraz chóralne, żałosne okrzyki. A było czego słuchać, oj było. Ale nie poddała się i powstała, strzyżona w modne wzory, podlewana i regularnie nawożona specjalistycznym pokarmem z dalekiej Holandii. Odporna na kolejne burze i wiatry, targana namiętnie i z uporem korkami u nóg, grzbietami i barami setek ciał - jest coraz piękniejsza i bujna na całej swojej powierzchni.

Dwaj stali opiekunowie z Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, oddani jej bez reszty, dbają o jej wszystkie zachcianki, żeby była gotowa na Tą wielką chwilę, na jej kolejny występ przed kilkutysięczną widownią, która rykiem rozemocjonowanych gardeł doceni jej starania i wytrwałość całe 90 minut, a spektakl musi trwać dalej. Oto Ona dla Nich, prawdziwych 22 mężczyzn, ale i dla Was, Jej Wspaniałość Pani Murawa. Doceńcie jej starania i dajcie jej szansę oraz tym, którzy o nią dbają, bo wierzcie mi, nie ma lekko!
Bywalec.

Tekst skopiowany z oficjalnej strony miasta Łomża. Co opisuje autor? Czekamy na komentarze...
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę