Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Zbójna na podium

Główne zdjęcie
Zespół Śpiewaczy ze Zbójnej podczas koncertu w Suchowoli

Gmina Zbójna zajęła drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Gmin „Między nami sąsiadami” rozegranym w miniony weekend w Suchowoli. Poza gminami z Polski rywalizowały także reprezentacje z Białorusi i Litwy. Samorządowcy rywalizowali na boiskach sportowych i na scenie, gdzie musieli pochwalić się dorobkiem kulinarnym i kulturalnym swojej gminy.

reprezentacja sportowa Zbójnej
reprezentacja sportowa Zbójnej
Suchowola turniej gmin zorganizowała już po raz trzeci. W tym roku zaproszenie do udziału w tej szczególnej imprezie przyjęło sześć gmin – po dwie z Białorusi, Litwy i Polski.
Turniej „Między nami sąsiadami” trwał dwa dni. W sobotę, przedstawiciele gmin zmagali się w dyscyplinach sportowych. Rozegrano turnieje piłki nożnej i piłki siatkowej. W niedziele było jeszcze bardziej dla ciała... i dla ducha też. Gminy prezentowały swoje kulinarne przysmaki... sery, wędliny, chleby no i oczywiście nalewki. Można tam było znaleźć również wyroby rękodzieła ludowego i oglądać występy zespołów folklorystycznych.
Ostatecznie jury zdecydowało, że najlepiej w Suchowoli zaprezentowała się gmina Indura z Białorusi, która w klasyfikacji ogólnej wyprzedziła reprezentację naszej gminy Zbójna.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę