Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Jarota był przeciw

Główne zdjęcie
Jan Jarota

Jan Jarota poseł Ligi Polskich Rodzin był jedynym z trzech posłów z województwa podlaskiego, którzy byli przeciwko skróceniu kadencji parlamentu. W piątek o godzinie 21:44 „przeciw” zagłosowali także Genowefa Wiśniowska i Janusz Wójcik z Samoobrony.

Z piętnastu posłów z województwa podlaskiego zdecydowana większość była za wcześniejszymi wyborami. „Za” ramie w ramie głosowali posłowie PiS, PO, SLD i PSL. Poza trójką  - Jarota, Wiśniowska, Wójcik - która była przeciw, wniosku nie poparł także Andrzej Fedorowicz, który w tym głosowaniu „wstrzymał się”.  

Dodajmy, że uchwałą o rozwiązaniu parlamentu według projektu SLD zagłosowało 377 posłów, przeciw było 54, a wstrzymało się 22. Po wieczornym głosowaniu w Sejmie Prezydent Lech Kaczyński wyznaczył termin przedterminowych wyborów do Sejmu i Senatu na niedzielę 21 października.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę