Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek na drodze Łomża - Zambrów

Starszy mężczyzna z połamanymi kręgami kręgosłupa trafił do szpitala w Łomży. To ofiara wypadku jaki wydarzył się wczoraj wieczorem w okolicach Czerwonego Boru. Jadący drogą Łomża - Zambrów dostawczy Fiat Doblo uderzył w tył ciągnika rolniczego, po czym zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka dostawczym Volkswagenem.

Jak relacjonuje podinsp. Andrzej Baranowski z zespołu prasowego KWP w Białymstoku sprawca wypadku był kierowca fiata, który nie zachował należytej ostrożności. On ma wybite dwa zęby. Tymczasem dużo poważniejszych obrażeń doznał 68 letni kierowca ciągnika rolniczego. On trafił do szpitala z połamanymi dwoma kręgami kręgosłupa.  Do wypadku doszło około godziny 20.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę