Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

Come back Czerniawskiego?

Główne zdjęcie
Mieczysław Czerniawski

Mieczysław Czerniawski ma wystartować z trzeciego miejsce na liście LiD w przyspieszonych wyborach parlamentarnych. Kurier Poranny na swojej stronie internetowej podał pierwsze pięć nazwisk, z listy lewicy przygotowanej na wypadek gdyby w piątek posłowie zdecydowali o skróceniu kadencji parlamentu. Czerniawski ponownie ma ubiegać się o miejsce w ławach poselskich.

Mieczysław Czerniawski pod względem doświadczenia parlamentarnego jest łomżyńskim rekordzistą. Zasiadła w Sejmie przez cztery kadencja (X, II, III i IV). Działalność polityczną zaczynał jednak dużo wcześniej w strukturach PZPR. Był m.in. ostatnim I sekretarzem KW PZPR w Łomży. W ostatnich wyborach parlamentarnych nie startował. Wcześniej - w 2003 roku poseł Czerniawski został wydalony z klubu parlamentarnego SLD po aferze z głosowaniem na „cztery ręce”. Za dwóch posłów SLD - Czerniawskiego i Owoca - zagłosowali wtedy posłowie Jan Chaładaj i Stanisław Jarmoliński. Czerniawski twierdził, że kara jaka go wówczas spotkała była niesprawiedliwa.

Teraz Czerniawski ma być ponownie jednym z liderów lewicy.  Jak twierdzi Poranny Czerniawski miałby wystartować z trzeciego list LiD. 
Oto pierwsza piątka LiD-u w województwie podlaskim za www.porany.pl: Jarosław Matwiejuk,  Krzysztof Bil-Jaruzelski, Mieczysław Czerniawski, Janusz Krzyżewski i Bartosz Wojda.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę