Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Spychacze na boisku

Główne zdjęcie
fot. um.lomza.pl

Z ponad miesięcznym opóźnieniem rozpoczął się II etap modernizacji stadionu miejskiego w Łomży. Wczoraj warszawska firma Zielona Architektura, zwoziła do Łomży maszyny i sprzęt niezbędne do zrealizowania inwestycji, dziś prace mają ruszyć pełną parą – zapowiada ratusz. II etap modernizacji łomżyńskiego stadionu ogranicza się w zasadzie do wykonania boiska treningowego dla piłkarzy ŁKS-u. Choć prace mają zostać ukończone do 30 września, to z boiska będzie można korzystać dopiero od czerwca przyszłego roku. Do tego czasu trawa, którą zasieją tu pracownicy Zielonej Architektury, ma być zielona i na całym boisku mieć wysokość ok. 2 cm.

W ramach prac ma zostać zbudowana instalacji nawadniająca i odwodnienie, a także wykonana płyty boiska treningowego z nawierzchnią trawiastą z trawy wysiewanej, a także wykonanie odwodnienia wałów przeciwpowodziowych przy boisku treningowym.

Całość prac ma kosztować około 810 tys. złotych, przy czym – jak zapowiada wiceprezydent Marcin Sroczyński z tej kwoty miast odliczy sobie około 250 tys zł jako zadośćuczynienie za opóźnienie, którego Zielona Architektura dopuściła się przy wykonywanym w ubiegłym roku I etapie modernizacji stadionu. Wówczas firma ta spóźniła się z ukończeniem prac o blisko pół roku.
210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę