Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Bogucki wiceministrem

Główne zdjęcie
Jacek Bogucki

Wywodzący z Wysokiego Mazowieckiego Jacek Bogucki został w piątek wiceministrem rolnictwa. Obecny poseł PiS przez kilka ostatnich lat pełnił funkcje starosty wysokomazowieckiego. Bogucki ma 48 lat. W 2005 roku został wybrany posłem uzyskując 7189 głosów poparcia.


Bogucki pracuje w sejmowej Komisji Rolnictwa. Jest też wiceprzewodniczącym Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej. Na stanowisku wiceministra zastąpił związanego z Samoobroną Sebastiana Filipka-Kaźmierczaka

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę