Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek w Bożejewie

Trzy samochody w tym autobus zderzyły się wieczorem w Bożejewie na drodze Łomża-Wizna. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, ale sytuacja była bardzo niebezpieczne. Autobus wypadł z drogi i wyhamował dopiero w szczerym polu.

Do wypadku doszło gdy kierujący oplem vectrą zjechał na przeciwległy pas ruchu, zahaczył o jadącym z przeciwka autobus po czym zderzył się z jadącym za nim samochodem marki audi. Jak relacjonują strażacy, których wezwano na miejsce wypadku, opel vectra był praktycznie cały rozbity, ale kierowcy nic się nie stało. Próbował nawet uciekać z miejsca wypadku... a później okazało się, że był pijany.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę