Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Rowerem na Jasną Górę

Pielgrzymi rowerowi z Kolna zbliżają się do Częstochowy. Po godzinie 14. mają pojawić się u stóp Jasnogórskiego Klasztoru. 46-osobowa grupa pątników, w licząca ponad pół tysiąca kilometrów trasę, wyjechała w niedzielę. Rowerową pielgrzymkę Matki Bożej Częstochowskiej zorganizował ks. Wojciech Stefaniak, proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie.

Kolneńscy rowerzyści przez sześć dni mierzyli się ze swoimi siłami, możliwościami sprzętu, wolą dotarcia do celu a także polskimi drogami... Ks Stefaniak podkreśla, że pielgrzymka choć męcząca fizycznie, to wzmacnia duchowo.
Na Jasnej Górze rowerowych pątników ma witać biskup łomżyński Stanisław Stefanek.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę