piątek, 18 października 2019 napisz DONOS@

Rowerem na Jasną Górę

Pielgrzymi rowerowi z Kolna zbliżają się do Częstochowy. Po godzinie 14. mają pojawić się u stóp Jasnogórskiego Klasztoru. 46-osobowa grupa pątników, w licząca ponad pół tysiąca kilometrów trasę, wyjechała w niedzielę. Rowerową pielgrzymkę Matki Bożej Częstochowskiej zorganizował ks. Wojciech Stefaniak, proboszcz parafii pw. Chrystusa Króla Wszechświata w Kolnie.

Kolneńscy rowerzyści przez sześć dni mierzyli się ze swoimi siłami, możliwościami sprzętu, wolą dotarcia do celu a także polskimi drogami... Ks Stefaniak podkreśla, że pielgrzymka choć męcząca fizycznie, to wzmacnia duchowo.
Na Jasnej Górze rowerowych pątników ma witać biskup łomżyński Stanisław Stefanek.

 
190904015236.gif
180410021817.gif
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę