Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżanin wśród śmiertelnych ofiar białego szkwału

Wczoraj wieczorem ratownicy wyłowili z Jeziora Niegocin ciało 18-letniego żeglarza z Łomży. To czwarta śmiertelna ofiara nawałnicy, która we wtorkowe popołudnie przeszła nad jeziorami mazurskimi. Przypomnijmy wówczas zginął także 22-letni kleryk Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży.

Zwłoki młodego mężczyzny znaleziono na głębokości 10 metrów, około 200 metrów od miejsca, w którym wywróciła się jego łódź.
O życie ciągle jeszcze walczy uczennica łomżyńskiego ogólniaka, która także była na jachcie który zatoną na Niegocinie. Od wypadku 19-latka znajduje się w śpiączce. Wczoraj została przewieziona ze szpitala w Ełku do szpitala w Łomży, gdzie dziś ma mieć wykonane badania rezonansem magnetycznym.
210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę