Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 09 marca 2021 napisz DONOS@

Giełczyńska zamknięta!

Główne zdjęcie
Fragment ulicy Giełczyńskiej przewidywany do remontu od strony ul. Senatorskiej i Starego Rynku. (fot. um.lomza.pl)

Przez kilka dni zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Giełczyńskiej - od skrzyżowania z ulicą Dworną do Senatorskiej (pomiędzy Katedrą a Starym Rynkiem. W tym czasie ma zostać wyremontowana nawierzchnia drogi. Prace drogowe potrwają co najmniej do środy przyszłego tygodnia. W związku z zamknięciem Giełczyńskiej zmienią się także trasy przejazdu kilku linii komunikacji miejskiej.


Autobusy MPK linii  2, 4, 5, 8, 10, 13 będą kursowały z Placu Kościuszki ulicą Al. Legionów i ul. Polową z pominięciem Starego Rynku, pozostała część trasy zgodnie z obowiązującą trasą przejazdu dla poszczególnych linii pozostaje bez zmian.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę